Akustické panely

Akustické panely

VAŠE OČI UVIDÍ JEDINEČNOST A KRÁSU ADMONTER AKUSTICKÝCH PANELŮ, ZBYTEK BUDETE VNÍMAT UŽ JEN VAŠIM SLUCHEM…

Akustické panely otevírají nové možnosti pro výrazné zlepšení akusticky v prostoru a vizuální dotvoření designu interiérů.

V dnešní době se ve spoustě staveb opomíjí právě řešení odhlučnění místností. Zejména místnosti s vysokým stropem, prostory s velkýma skleněnýma plochama a v neposlední řadě restaurace, hotely, učebny…, kde je odhlučnění opravdu nutné, se díky akustickým panelům Admonter stávají příjemným, akusticky vyváženým prostředím.

Admonter Vám nabízí škálu akustických panelů, se kterými můžete sladit Váš celý interiér do jednoho odstínu a druhu dřeva. Přírodní ekologická konstrukce a nízká hmotnost na jednotku plochy je ideální pro novou výstavbu i rekonstrukci. Admonter akustické panely otevírají nové možnosti použítí designu v interiéru.

S Admontrem není nic nemožné…. Perfektně sladěné a vždy s nezaměnitelným a jedinečným charakterem. Všechny výrobní procesy jsou v souladu s certifikáty CE, IBR a PEFC. Vyberte si Vaše akustické panely podle druhu dřeva, barvy, povrchové textury, nebo podle povrchových úprav. (ukázky panelů)

Pro výběr druhu dřeva, barvy, třídění, povrchové struktury, úpravy a vzoru akustických panelů, prosím použijte odkaz:

https://www.admonter.eu/en/acoustics/

Je možné si objednat ukázku vzorků.

Prosím kontaktujte nás na tel: 00420 724 80 57 57

email: tomas.drcmanek@admontermorava.cz.

Kontaktní osoba: Tomáš Drcmánek